
Nat hidraulik untuk pemasangan atau pembongkaran galas
Nat hidraulik ini memudahkan penggunaan daya pelekap tinggi yang cekap yang diperlukan untuk memasang galas pada permukaan tempat duduk tirus. Ia juga sesuai untuk menanggalkan galas yang dipasang pada lengan penyesuai atau lengan penarikan.
| Menyambungkan benang | Tr 280x4 |
| Bentuk benang | Kelas toleransi ISO 2901-1977 7H |
| Anjakan omboh maksimum | 12 mm |
| Diameter luar | 380 mm |
| Kawasan omboh | 21 100 mm² |
| Diameter dalam omboh | 282 mm |
| Diameter luar omboh | 363 mm |
| Lebar omboh | 9 mm |
| Lebar | 49 mm |
| Tekanan maksimum | 800 bar |
| Tekanan maksimum | 80 MPa |
| Jenis | Benang metrik |
| Berat bersih produk | 23.3 kg |
| Kod eClass | 23-05-19-01 |
| Kod UNSPSC | 73152101 |
+8619951596639
Telegram
sales@yifex.com
Hantar Mesej