
Nat hidraulik untuk pemasangan atau pembongkaran galas
Nat hidraulik ini memudahkan penggunaan daya pelekap tinggi yang cekap yang diperlukan untuk memasang galas pada permukaan tempat duduk tirus. Ia juga sesuai untuk menanggalkan galas yang dipasang pada lengan penyesuai atau lengan penarikan.
| Menyambungkan benang | M 165x3 |
| Bentuk benang | Kelas toleransi ISO 965/111-1980 6H |
| Anjakan omboh maksimum | 6 mm |
| Diameter luar | 238 mm |
| Kawasan omboh | 8 900 mm² |
| Diameter dalam omboh | 165.5 mm |
| Diameter luar omboh | 229 mm |
| Lebar omboh | 7 mm |
| Lebar | 40 mm |
| Tekanan maksimum | 800 bar |
| Tekanan maksimum | 80 MPa |
| Jenis | Benang metrik |
| Berat bersih produk | 8.6 kg |
| Kod eClass | 23-05-19-01 |
| Kod UNSPSC | 73152101 |
+8619951596639
Telegram
sales@yifex.com
Hantar Mesej