
Nat hidraulik untuk pemasangan atau pembongkaran galas
Nat hidraulik ini memudahkan penggunaan daya pelekap tinggi yang cekap yang diperlukan untuk memasang galas pada permukaan tempat duduk tirus. Ia juga sesuai untuk menanggalkan galas yang dipasang pada lengan penyesuai atau lengan penarikan.
| Menyambungkan benang | Tr 530x6 |
| Bentuk benang | Kelas toleransi ISO 2901-1977 7H |
| Anjakan omboh maksimum | 21 mm |
| Diameter luar | 670 mm |
| Kawasan omboh | 56 200 mm² |
| Diameter dalam omboh | 532 mm |
| Diameter luar omboh | 645 mm |
| Lebar omboh | 13 mm |
| Lebar | 69 mm |
| Tekanan maksimum | 250 bar |
| Tekanan maksimum | 25 MPa |
| Jenis | Benang metrik |
| Berat bersih produk | 82 kg |
| Kod eClass | 23-05-19-01 |
| Kod UNSPSC | 73152101 |
+8619951596639
Telegram
sales@yifex.com
Hantar Mesej